AK Parti Adana Gençlik Kolları İl Başkanlığınca partinin kuruluşundan bu güne kadar Gençlik Kollarında görev almış teşkilat mensuplarına iftar verildi. “Vefa” iftarı olarak adlandırılan iftar, Sular VIP’te AB Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, AK Parti Adana Milletvekili Adayı Mehmet Şükrü Erdinç, MKYK Üyesi Rümeysa Koru, Adana Milletvekili Adayları ve bu güne kadar Gençlik Kollarında görev almış teşkilat mensupları yer aldı.
Programda katılımcılara hitap eden AK Parti Adana Gençlik Kolları İl Başkanı Furkan Bozkurt şunları kaydetti.

“Bu gün burada partimizin kuruluşundan bu güne kadar görev almış, emeği geçmiş siz değerli büyüklerimle bir arada olmaktan onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Başta gençliğe desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, her daim biz gençlerin yanında olan kıymetli Bakanımız Sayın Ömer Çelik Bey’e, yine desteklerini hep arkamızda hissettiğimiz değerli İl Başkanımız Fikret Yeni’ye, gençliğin efsane başkanı olan saygıdeğer Milletvekilimiz ve bu dönemde Milletvekili Adayımız Mehmet Şükrü Erdinç’e, Gençliğin her ihtiyaç duyduğunda yardımına koşan genç yürekli Milletvekilimiz ve 27. Dönem Milletvekili Adayımız Tamer Dağlı’ya onların nezdinde diğer Milletvekili Adaylarımıza ve siz teşkilat mensuplarıma ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.


Bizlere ne mutlu ki böyle bir davada Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında siyaset yapıyoruz. Bizlere olan güvenini Milletvekili Aday listelerine yazdığı isimlerle belgeleyen dünya lideri Cumhurbaşkanımızı mahcup etmemek adına gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Genç yaşta elimizi memleket meselelerinin altına sokmamızı sağlayan tüm siyasi büyüklerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Önümüzde 24 haziran gibi zor bir süreç var. Tüm enerjimizi harcayarak seçimlerden tarihi zaferle ayrılacağımıza inanıyorum. Dünya üzerinde, bir çok gelişmiş siyasi organizasyonların yapamadığı programı, düzeni ve çalışmayı siz değerli siyasi büyüklerimizden aldığımız güçle AK Gençlik olarak gerçekleştirebiliyoruz. Zira biz büyük bir geleneğin örneklerine ve geniş bir tarihe sahibiz. ifadelerine yer verdi.