Kulüplere verdiği destekle Türk sporunun gelişimine katkıda bulunan TEMSA, büyük başarılara imza atan Adana Demirspor Kulübü’ne desteğini sürdürmeye devam ediyor. 3 yıl süreyle yenilenen sözleşme kapsamında oyuncuları yeni sezonda, TEMSA’nın takıma özel olarak tasarladığı Maraton VIP taşıyacak.

Resim önizlemesi

Türkiye’nin lider otomotiv üreticilerinden TEMSA, spora desteğini kulüplerle olan sponsorluk çalışmalarıyla sürdürmeye devam ediyor.  Son olarak Süper Lig’in yeni gözdesi Adana Demirspor ile karayolu ulaşım sponsorluğunu yenileyen TEMSA, anlaşma kapsamında kulübe bir adet Maraton VIP takım otobüsü tahsis etti. Araç, Adana Demirspor teknik heyeti, futbolcuları Basın Sözcüsü Savaş Çokduygulu ve Kulüp CEO’su Mehmet Fatih Özlük’ün katılımıyla Adana fabrikada düzenlenen TEMSA çalışanlarının da katıldığı törenle kulübe teslim edildi.  3 yıl süreyle yenilenen anlaşma kapsamında, Mavi-Lacivertlileri, TEMSA’nın takıma özel tasarım ile üretimini gerçekleştirdiği Maraton VIP taşıyacak.

Resim önizlemesi

KENTİMİZİN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAK SORUMLULUĞUMUZ

Konuya ilişkin açıklamada bulunan TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, “Üretim yapmaktan mutluluk duyduğumuz, istihdamına ve ekonomisine katkıda bulunarak sinerji yarattığımız Adana sadece bizim için değil, bu ülkenin en değerli, en özel kentleri