EMNİYETTEN ŞEHİT AİLELERİ, GAZİLER VE PERSONELE TİYATRO ETKİNLİĞİ

Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş Hanımefendinin katılımıyla 18 Mart Şehitleri Anma Etkinliği çerçevesinde Şehit ailelerine, gazilere ve emniyet personeline Tiyatro etkinliği düzenlendi.

18 Mart Şehitleri Anma Etkinliği çerçevesinde gerçekleştirilen Tiyatro etkinliğine Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, eşi Meryem Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile çok sayıda şehit ailesi, gaziler ve emniyet personeli katılmıştır. Zafer Aktaş ve Meryem Aktaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Tiyatro Salonunda sahnelenen "Boyacı" isimli oyunu izlemeye gelen şehit aileleri ve gazileri bizzat kapıda karşılayarak yakından ilgilendiler.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER "ÇOK MEMNUNUZ"

Adana Emniyet Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu tiyatro etkinliğine gelen ve Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş tarafından kapıda karşılanan şehit aileleri ve gaziler tiyatro oyununu birlikte izlemekten dolayı çok memnun olduklarını söylediler. Şehit aileleri ve gaziler son zamanlarda Meryem Aktaş ve emniyet personelinin kendilerini evlerinde de ziyaret ettiğini şimdi de tiyatro etkinliği ile kendilerinin devamlı olarak hatırlanmasından mutlu olduklarını, bu şekilde moral bulduklarını dile getirdiler.

AKTAŞ'TAN OYUNCULARA ÇİÇEK

Sahnelenen oyun sonunda İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş hanımefendi tiyatro oyuncularını tek tek tebrik ederek çiçek takdim etti. Daha sonra oyuncularla birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

AKTAŞ BARBAROS MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Öte yandan Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Seyhan İlçesine bağlı Barbaros mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.


İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş yanına Emniyet Müdür Yardımcılarını da alarak Seyhan İlçesi Barbaros mahallesini ziyaret etti. Aktaş mahallede vatandaşlarla tek tek tokalaşarak, cadde üzerinde faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler bol kazançlar dileğinde bulundu.

Daha sonra mahallede bulunan bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek samimi bir şekilde sohbet eden Aktaş, esnaflara ve vatandaşlara "Adana halkının huzur ve güven içerisinde yaşaması için emniyet teşkilatı olarak elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız" dedi. Aktaş, terör ve uyuşturucu ile mücadelede kararlı olduklarını bir kez daha yineledi.
Vatandaşlar Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ı mahallelerinde görmekten memnun olduklarını belirterek kendileri ile sohbet ettiği için Aktaş'a teşekkür ettiler.

 İL MÜFTÜSÜNE ZİYARET

Öte yandan Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, İl Müftüsü Hasan Çınar'ı makamında iadeyi ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, göreve başladığı zaman kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İl Müftüsü Hasan Çınar'ı makamında iadeyi ziyarette bulundu.
İl Müftüsü Hasan Çınar, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.