Kültürel hediyelik markası Adana İşi’nin ürünleri, Tarihi Yeni Uğur Helvacısı’nda satışa sunulmaya başlandı.
Adana’yı ve Adanalı ruhunu mizah ve estetikle harmalayıp; saat, biblo, kupa, magnet, anahtarlık, t-shirt gibi çeşitli ürün gamıyla kültürel hediyelikler üreten Adana İşi, satış noktalarına bir yenisini daha ekledi.
Adana İşi ürünleri, Adana Kazancılar Çarşısı’nda 1946’dan bu yana hizmet veren, Adana’nın vazgeçilmez damak tadı olan cezerye, lokum ve şekerlemelerini üreten Tarihi Yeni Uğur Helvacısı’nda satılmaya başlandı.


Yeni Uğur’a özel hazırlanan stantta, Adana İşi’nin birçok ürünü yer alıyor. Ayrıca ürünleri adanaisi.com’dan da alabilirsiniz.
Tarihi Yeni Uğur Helvacısı işletmecisi MustafaKemal Özdoğru da bu işbirliği için, “Adana yerli turist ağırlama konusunda kendini çok geliştirdi. Bir festival kenti olduk. Birçok grup cezerye ve diğer çeşitlerimiz için Yeni Uğur’a geliyor.Adana İşi’ni dehep duyardım, merak ederdim. Gerçekten çok etkileyici, özellikle Büyük Saat heykeline bayıldım, gerçekçi olmuş. Bizim gibi Adana’ya özgü bu markanın işletmemizde yer almasından mutluluk duyduk. İnanıyorum ki Adana İşi ile yaptığımız işbirliği iki markaya da heyecan ve güç verecek” dedi.