AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Çalışmalarını Tellidere, İsmetpaşa, Fatih ve Bahçelievler Mahalleleriyle Sürdürdü.

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Vatandaşların geniş katılım gösterdiği buluşmalarda, onların hal ve hatırlarını soran AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının en yoğun yaşandığı mübarek Ramazan Ayı’nda kendilerini evlerinde ve mahallelerinde ağırlayan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

VATANDAŞLARIN TALEPLERİ DİNLENDİ

Akan, paylaşıldıkça artan birlikteliklerin devam edeceğini vurgulayarak, “AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı olarak, çok kıymetli vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya gelmeye büyük özen gösteriyor ve bu hassasiyetimizi de kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

AK PARTİ HİZMETLERİNİ ARTARAK SÜRDÜRECEKTİR

Yaklaşan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlere değinen Akan, “AK Parti iktidarda olduğu sürece milletimizin huzur ve refahını gözeterek, tüm yapılan hizmetleri bu şekilde sürdürmüş ve sizlerin AK Parti’ye verdiği destekle sürdürmeye de kararlılıkla devam edecektir” şeklinde konuştu. Vatandaşların AK Parti’ye destek olmaları konusunda duygu ve düşüncelerini belirten Akan, bu konuda gayret gösteren tüm vatandaşlara teşekkür etmesinin ardından ziyaret karşılıklı sohbet içerisinde sürdü.