SEYHAN, EN BAŞARILI 5 CHP’Lİ BELEDİYE ARASINDA

Adanalıların ‘Bilge Başkan’ olarak adlandırdığı Akif Kemal Akay’ın yönetimindeki Seyhan Belediyesi, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından yapılan ‘En Başarılı CHP’li Belediyeler’ anketinde ilk beşe girerek büyük bir başarıya imza attı.
Başkan Akay, CHP Genel Merkezinin 2024 yerel seçimlerine yönelik olarak gerçekleştirdiği memnuniyet anketlerinde Seyhan Belediyesi’nin en başarılı beş CHP’li belediye arasına girmesinin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Resim önizlemesi
2019 seçimlerinden sonra “Birlikte Yöneteceğiz Birlikte Başaracağız” sloganıyla göreve başladıklarını dile getiren Başkan Akay, “Halkımızla birlikte yönettik ve birlikte başardık. Bu gurur ve mutluluk hepimizin. Geride kalan beş yıllık dönemde Seyhan’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek, Seyhanlı hemşehrilerimizin daha mutlu, huzurlu ve refah içerisinde yaşamasını sağlamak için doğumdan ölüme her anlarında yanlarında olduk. Onların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti üretmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte canla başla çalıştık. Bundan sonraki dönemde de yine halkımızın desteğiyle çok daha iyisini yine birlikte yapacağız” dedi.

Resim önizlemesi