“Adanalıyık, Allahınadamıyık” adlı şarkısıyla çıkış yakalayan Ali Turaç, 2.klibini de “Kendi kendime” adlı şarkısı için çekti. Haziran sonu itibarıyle tüm dijital platformlarda yer alan şarkı büyük beğeni kazandı.
Son Işık Müzik yapımcısı Engin Işık’ın prodüksiyonunu, yönetmenliği HanifiKarakuzu, sözlerini Selim Şaban Şavin’in yazdığı, müziğini ise Kemal İlbeyi’nin yaptığı “Kendi kendime” adlı şarkısına klip çeken Ali Turaç, tüm sevenlerine seslendi… Bugüne kadar 7 kaset yayınlayan Ali Turaç, 2021 yılı içerisindeki 2.klibinin çekimlerini tamamladı. “Kendi kendime” adlı şarkının klibi, dijital platformlarda dönmeye devam ediyor.

Resim önizlemesi
Yaşanmışlıkların derlendiği ve toplumsal mesaj içeren sözlerin yer aldığı şarkısına Adana’nın çeşitli mekanlarında klip çeken Ali Turaç; “Yıllardır sanat camiasının içinde yeralıyorum. ‘Mum dibine kör yanar’ misali, yeterince destek aldığımı söyleyemem. Pandemi sonrası normalleşmenin başladığı, turizm ve yayla sezonunun açıldığı bu günlerde konserler başlıyor. Ben de yeni sezondan ümitliyim. 2.klibimin ilgi göreceğine inanıyorum. Kliplerimde de kentimizin tarihi ve kültürel mekanlarına, turistik özellikler içeren bölgelere yer veriyorum. Kendi Kendime isimli şarkıma çektiğim klipte de başta Taşköprü, Büyüksaat, Ulucamii, Zübeyde Hanım Parkı gibi tarihi mekanların yanı sıra ülke genelinde bilinen Merkez Park, Çatalan, Topalak, Dilberler Sekisi ve Eski Baraj’dan görüntüler yer alıyor.
İçinde yaşadığım, havasını soluğum, suyunu içtiğim, ekmeğini yediğim Adana’nın tanıtımına imkanlarım ölçüsünde katkı koymaya devam ediyorum. Kentimizin kültür-sanat insanlarının desteğini bekliyorum” dedi.