Adana, Iğdır ve Siirt’e yeni emniyet müdürü, 20 ile yeni vali yardımcısı ve 127 ilçeye yeni kaymakam atanmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Resmi Gazete’de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yeni atama kararları yayımlandı. Adana İl Emniyet Müdürlüğüne Ahmet Hakan Arıkan, Iğdır İl Emniyet Müdürlüğüne Erden Sakarya, Siirt İl Emniyet Müdürlüğüne Necmettin Öztürk atandı. Öte yandan 124 ilçeye de yeni kaymakam görevlendirildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre yeni atamalar yapıldı. Kararla Adana, Iğdır ve Siirt emniyet müdürleri değişti.

ADANA, IĞDIR VE SİİRT EMNİYETİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Iğdır İl Emniyet Müdürü Oğuzhan Yonca, Siirt İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu görevden alındı.

Cumhurbaşkanı kararıyla Adana İl Emniyet Müdürlüğüne Ahmet Hakan Arıkan, Iğdır İl Emniyet Müdürlüğüne Erden Sakarya, Siirt İl Emniyet Müdürlüğüne Necmettin Öztürk atandı.

124 İLÇEYE YENİ KAYMAKAM GÖREVLENDİRİLDİ

Öte yandan Eti Maden Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına ise Yalçın Aydın atandı. 124 ilçeye de yeni kaymakam görevlendirildi.

VALİ YARDIMCILARI VE KAYMAKAM ATAMALARI RESMİ GAZETE’DE

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında vali yardımcıları ve kaymakam atamaları da yayınlandı. İşte, atama yapılan il ve ilçelerin listesi…