Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av. Aziz Erbek ilçe ziyaretleri ile partilileri ile buluşmaya devam ediyor.Av.Erbek CHP Karataş İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek, partililerini dinledi, kendini ve projelerini anlattı.

İLGİ İLE KARŞILANDI

CHP Karataş İlçe Örgütü ziyaretinde İlçe Başkanı Ersan Aygün ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Melek Akbaş Kaba, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Tandoğan ve parti üyeleri tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı.Karataş ve Adana için projelerini anlatan Av.Erbek partililerin isteklerini ve sorunlarını dinledi.Adanalının 30 yıldır sosyal demokrat belediyeciliğe özlem duyduğunu belirten Av.Erbek, hedefinin bu özlemi bitirmek olduğunu söyledi.

İKTİDARIN YOLUNU AÇACAĞIZ

Ülkemizde sosyal demokrat yönetimi hakim kılmanın önemli olduğunu vurgulayan Av.Erbek, ‘Bunun ilk basamağı yerel yönetimlerden geçmektedir.Yerel seçimlerden alacağımız sonuç genel iktidarın yolunu açacaktır.Bu nedenle önümüzdeki süreçte yapılacak yerel seçimleri önemsiyoruz.Yerel seçimlerle hak, hukuk, adalet, Cumhuriyet, Laiklik diyen, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri diyen bir halkın da sesi olacağız.Hepimiz Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarı için hep birlikte mücadele etmeliyiz.’dedi.

HER KESİMİN OYUNA TALİBİZ

Adana Büyükşehir Belediyesi’ni almanın artık şart olduğunu belirten Av.Erbek, ‘CHP’ye gönül veren seçmenlerimiz ile birlikte tüm siyasi görüşlere sahip vatandaşlarımızın oylarına talibiz.Biz Adana’ya gönül verdik, artık Adana’da da sosyal demokrat belediyecilik anlayışı hakim olmalı.Adana’da kaybetme lüksümüz yok, bu seçimi ya kazanacağız, ya da kazanacağız. Genç, yaşlı, kadın, partili, partisiz herkese ulaşıp, ziyaret ederek partimizi ve projelerimizi anlatacağız.Ülkemiz için mücadele etmemiz şarttır.’diye konuştu.

KARANLIK BİR SÜREÇ

Ülkemizin karanlık bir süreçten geçtiğini söyleyen Av.Erbek, ‘Birlik olmadığımız takdirde kendimizi Ulu Önderimizin verdiği mücadele içinde bulacağız. Böyle bir mücadeleye girmemek için yerel seçimlerde başarıyı yakalamalıyız. Atatürk’ü ve Cumhuriyeti yok etmeye çalışan anlayışa dur demeliyiz ve yok edemeyeceklerine inanıyorum.Karataş’ı bir ilçe gibi değil, Adana’nın organik bir parçası gibi görüyoruz. İlçemizle ilgili önemli projelerimiz var, kalkınması için hep birlikte çalışacağız.’dedi.