Ceyhan Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Mustafa Aylak ve yönetim kurulu üyeleri CTB’yi ziyaret etti. Ziyarete Ceyhan Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Mustafa Aylak yönetim kurulu üyeleri Kazım Mert , Ümit Ağeçe , Mahmut Buldu, Talat Önür, İsmail Tosun ve Hasan Demircioğlu katıldı. Ziyarette Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar ile Genel Sekreterimiz Yeliz Aydar katıldı, Başkan Aydar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Resim önizlemesi

Başkanımız Mustafa Aydar Yeni kurulan Ceyhan Tarımsal Kalkınma Kooperatifini kuruluşundan dolayı başkan ve yönetim kurulunu kutluyorum diyen başkanımız Aydar bundan böyle Tarımsal Kooperatifinin her zaman yanında olacaklarının altını çizdi ve her zaman birlikten güç doğar biz Ceyhan için varız” dedi.

AYLAK; "AMAÇ ÜRETİMİ GELİŞTİRMEK"

Ceyhan Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Mustafa Aylak Bizde yönetim olarak ziyaretten memnuniyet duyduk ve “bizlere ziyaret için zaman ayıran Borsa Başkanımız Mustafa Aydar’a teşekkür ediyorum” dedi. CEY. TAR, KOOP başkanı Aylak kooperatif hakkında kısa bilgiler verdi. ” Kooperatif ortaklarının her türlü bitkisel, Hayvancılık, Ormancılık konularındaki üretimi geliştirmek, İhtiyaçları temin ve tedarik etmek; ortaklarının ekonomik ve sosyal yönden gelişmelerine yardımcı olmaktır” dedi.