Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Adana’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'yi havalimanında karşıladı. Bakan Özhaseki Başkan Boydak'a teşekkür ederken çalışmalarını yakından takip ettiğini başarılı bulduğunu ifade etti. 


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'yi havaalanında Başkan Boydak’la beraber Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Adana Ak Parti Milletvekili Tamer Dağlı, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İl Başkanı Fikret Yeni, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, oda ve dernek başkanları, partililer ve vatandaşlar karşıladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi ile genel seçime kısa süre kala seçim gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Çeşitli ziyaretler ve incelemeler için Adana'ya gelerek vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Özhaseki'yi Başkan Boydak yakından takip etti.