Mars ve Pluto'nun aynı yerde olduğunun altını çizen Kassandra "Sizlere üst üste üzülerek de olsa kötü haberler verdim.  Sizler de dediklerimin doğruluğunu günler sonra yazılı ve görsel medyadan duyunca öngörülerimin kuvvetini görüp, bana ulaşmaya çalıştınız. Bazılarınız bu girişimde başarılı oldu. Sorulan her soruya içtenliğimle yanıt verdim. Ekim'in ortasına kadar dayanan, işi bitirmiş olacak. Güneş müjdesi var artık. Bu güneş hava sıcağlığı ile ilgili değil, güzel veya iyi haberlerle ilgili. Ekim'de bir çok kişi için güneş doğacak" dedi.

"GENÇLERİN DURUMU KÖTÜ"

"Bu güneşin bir çok kişinin ekonomik anlamda nefes alacağı anlamı taşımasın" diyen Kassandra "Dövizin önlenemez yükselişi devam edecek. Bununla birlikte iğneden ipliğe her şeye zam yağmuru devam edecek. İş bulmak için adeta kapı kapı dolaşan genç nesil yine umduğunu bulamayacak. Onlar için hayat umarım güzelleşir ama bu ortamda imkansız gibi duruyor. Yıldızlar bana bunu duyuruyor. Ben de diğer meslektaşlarım gibi size iş müjdesi verebilirdim ama insanların duygularıyla oynamak benim karekter yapıma aykırı" diye konuştu."Bazı ülkelerde bombalı saldırılar düzenlenecek" diyen Kassandra "İsim verip o ülkede bulunan dostlarımı karamsarlığa sokmak istemiyorum. Ama can kayıpları haber konusu olacak. Bu saldırılar genellikle araçların infilak ettirilmesiyle gerçekleşecek. Her zaman söylediğim gibi inşallah yanılan ben olurum" dedi.

"BAŞI BELAYA GİRECEK"

"Ünlü bir kişinin başı belaya girecek" diyen Kassandra "Bu kişi benim şahsen tanıdığım, İstanbul'a geldiğimde evlerinde bile ağırlandığım arkadaşlarımın bir tanıdığı. Yüz yüze hiç gelmedik ama ismen tanıyorum kendisini. Küremde arkadaşlarımın samimi olduğu bir kişinin başının belaya girdiğini gördüm. O arkadaşlarıma şimdiden üzülmemesini öneririm" açıklamasını yaptı.Kassandra, açıklamalarına şöyle devam etti: "Ünlü bir lider hayatını kaybedecek. Geniş yankı bulacak. Bu kısa bilgiyi verdikten sonra beni kim olduğunu öğrenmemek aramayın. İsim vermeyeceğimi tanıyanlar iyi bilir."  "Ünlü bir sanatçının başında talip kuşu dönüyor" diyen Kassandra "Bu sanatçı doğru davranırsa, mutluluğu yakalayacak. Paranın muslukları oluk gibi ona akacak. Ama ters davranırsa, beraberinde kötü talihi de getirecek ve para ondan uzaklaşacak. Her şey onun hal ve hareketlerine bağlı" dedi.

"O GAZETECİ DE TEKNE ALACAK"

"Geçen yazımda da belirttiğim gibi korona Virüs yani Covid-19 aşısı yapılmaya başlandı" diyen Kassandra "Ben bulunacağı müjdesini son yazımda vermiştim. Şimdi bu aşı Türkiye'de de bir kaç hastanemizde yapılmaya başlandı. Bu korona belasından kurtulduğumuz anlamına gelmesin. Kürem bu hastalığın bıçak gibi kesilmeyeceğini söyledi. Öngürülerim bu hastalığın önümezdeki senenin 5. ayına kadar süreceğini öngörüyor" diye konuştu.

Fatih Portakal'ın mesleğini bırakıp tekne alacağını da bilen Kassandra "Yine bir gazeteci tekne alacak. Bu gazeteci parayı talih oyunlarından elde edeceği kazançla gerçekleştirecek. Pırlanta gibi kalbi olan bu ünlü gazeteci mesleğini şimdilik bırakmayacak. Çalıştığı kurumu zirveye oturttuktan sonra keyif yapacak" dedi.