Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile birlikte Ankara’ya çıkarma gerçekleştirdi.
Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın Karaisalı Belediye Başkan Adayı olan ve seçimleri yüzde 70 oy oranıyla kazanan Başkan Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Cavit Namdar ve MHP İlçe Başkanı A. Sezai Yılmaz ile beraber Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkezini ziyaret ettiler.
Başkan Aslan ve ilçe başkanları, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nu ziyaret ederek, Karaisalı’da yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdiler.

Başkan Aslan Sözlü'yü Tebrik  Etti...

Bun arada Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirilen Hüseyin Sözlü’yü tebrik etti. Başkan Aslan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirilen geçmiş dönem Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü, sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajla tebrik etti.