CEGEM'DEN EĞİTİM ALARAK CEYHAN 1'İNCİSİ VE DERECE ALAN ÖĞRENCİLER BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (CEGEM)'den ücretsiz eğitim alarak Ceyhan 1'incisi olan ve dereceye giren öğrenciler Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdemi ziyaret etti. Başkan Erdem Ceyhan'ın gururu olan başarılı öğrencilere hediye takdim etti.
(YKS) Yüksek öğretim Kurumları Sınavı'ndan Ceyhan 1'incisi seçilen Mehmet Ali Kaçiş ve önemli dereceler elde eden Baki Kün, Selinay Öcal, Ayşe Arslanbaş ve Medine Ortakaya, Ceyhan Belediyesi imkanları ile ücretsiz eğitim almalarını sağlayan belediye başkanı Hülya Erdem'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Resim önizlemesi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hülya Erdem; "Onlar bizim çocuklarımız bizim geleceğimiz Ceyhan'ın gururları olmuşlardır. Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi'mizden faydalanarak başarı elde etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Onların bu azmi bir sonraki yıl eğitim alacak öğrencilere örnek olmuştur. Başarılarının devamını diliyor, Öğrencilerimizi yetiştiren başarılı eğitmenlerimizle Ceyhan'ın geleceğine katkı sunmaktan onur duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Hülya Erdem, derece alan öğrencilere çeşitli hediyeler vererek Üniversite yolcusu öğrencileri mutlu etti.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi