Büro Memur Sen Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Başkan Mehmet Tanrıöver, Gençlik ve Spor İl Müdürünün yaptığı tüm çalışmaları beğeni ile izlediğini belirtti. Tanrıöver, “Adanamız İl Müdürümüz sayesinde sporda büyük bir ivme yakalamıştır. Gerek yapılan yatırımlar ve sportif faaliyetler olsun gerekse tesisler konusunda olsun başarılı çalışmalarını her daim gözlemlemekteyiz. Ataşbak’ın çalışmalarını daha da iyi bir noktalara taşıyacağına olan inancım tamdır diyen Tanrıöver, bundan sonraki çalışmalarda da İl Müdürünün her zaman yanında olacak ve kendilerine destek olmaya devam edeceğiz .” Dedi.

Ataşbak; “Tanrıöver’e Çalışmalarında Başarılar Diliyorum”

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, ziyaretle ilgili memnuniyetini dile getirerek şunları söyledi. “Öncelikle Büro Memur Sen Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver’i kutluyor, inançlı özverili ve yapıcı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Sendika faaliyetleri kapsamında bizler de kurumumuzda çalışanların yararına yapılacak her türlü çalışmada personellerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini isterim. Yapılan tüm emeklerin hayırlı olması temennilerimle birlikte, tüm Büro Memur Sen ailesini tebrik ediyor çalışmalarında hayırlı başarılar diliyorum.”