BAŞKAN BOYDAK VE MİLLETVEKİLİ DAĞLI STK TEMSİLCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ak Parti Adana Milletvekilleri ve adayları ile ziyaretlerini sürdürüyor.

Yaklaşan seçimin Türkiye için önemini anlatan Boydak vatandaşların yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcilerini ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişi yaptı. AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ve AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak ile birlikte Esnaf ve Şoförler Odası Başkanı Ünal Kurt'u ziyaret eden Başkan Boydak, daha sonra Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı İbrahim İktidağ, Ceyhan Kuzey Kafkas Kültür Eğitim Derneği Başkanı Abdülkadir Oral’ı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

STK temsilcilerinin ardından AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ile vatandaşları ziyaret eden Başkan Boydak, Ceyhan'ın sevilen esnaflarından Ökkeş Sabitoğlu'nun iş yerinde düzenlediği toplantıda yaklaşan seçimlerin önemini mahalle sakinlerine anlattı. Vatandaşlar ise Vekil Dağlı ve Başkan Ali Alper Boydak'a teşekkür etti.