M1 Adana AVM’de devam eden Açıkhava Sinema Günleri, canlı müzik dinletileri, çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktiviteler büyük ilgi görüyor.
M1 Adana AVM’de Eylül ayında başlayan ve 16 Ekim’e kadar sürecek olan Açıkhava Sineması etkinlikleri Kahkaha dolu, eğlenceli ,birbirinden keyifli filmlerle her hafta Cuma-cumartesi akşamları saat :20:00’ de Adanalılar ile buluşuyor. Adana'nın en büyük ve en başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM, Ekim ayı boyunca sürecek olan birçok organizasyon ve etkinlikleri ile Adana ve bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor.

Resim önizlemesi

Bu çerçevede bu yıl da “ YILDIZLARIN ALTINDA SİNEMA KEYFİ “ adı altında gerçekleştirilen Açık Hava Sineması etkinliklerinde her hafta Cuma-Cumartesi günleri Türk Sinemasının seçkin filmleri gösterime sunuluyor. Yıldızlar altında sinema keyfi ;17 Eylül Cuma günü başladı. Ekim ayı ortalarına kadar sürecek olan gösterimlerde : 01 Ekim Cuma günü ; “KOCAN KADAR KONUŞ” 02 Ekim Cumartesi günü ; “KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ” , 08 Ekim Cuma günü ; “CİCİ BABAM ” , 09 Ekim Cumartesi günü ; “KOLONYA CUMHURİYETİ” , 15 Ekim Cuma günü ; “DÜĞÜM SALONU ” , 16 Ekim Cumartesi günü ; “EYVAH EYVAH 3” gibi Türk Sineması’nın birbirinden nitelikli ve keyifli filmleri yer alacak.

Resim önizlemesi

Ekim ayı boyunca her hafta sonu Çocuk Atölyeleri

M1 Adana, düzenlediği atölye çalışmaları ile minik konuklarının hayal dünyalarının sınırlarını zorlamalarına olanak tanıyor. Ekim ayında da çocuklar ,Çocuk Atölyesi'nde kendi oyuncaklarını tasarlayacak. Minikler Atölyelerde uzman eğitmenler eşliğinde eğlenceli saatler geçirirken, aileleri de M1 Adana’da kaliteli ve keyifli alışverişin tadını çıkaracak. Her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilen atölye çalışmalarından, M1 Adana'nın mobil uygulamasını telefonuna indiren tüm ailelerin 4-12 yaş gurubundaki çocukları ücretsiz faydalanabiliyor.

Resim önizlemesi

Gençler için canlı müzik dinletileri

Her Cuma Cumartesi 17:30- 19:00 saatleri arasında yerel genç sanatçıların gerçekleştirdiği müzik dinletileri ekim ayı boyunca da devam edecek. M1 AVM’nin özellikle genç ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği dinletiler 7’den 70’e tüm ziyaretçiler tarafından da büyük beğeni ve ilgi ile izleniyor.