PROTOKOL İMZALANDI

Ceyhan Ticaret Borsası ile Ceyhan Özel Final Okulları arasında üye çocuklarının eğitim öğretimleri için final okulları ile protokol imzalandı.
Borsada’ki protokol imza törenine başkan Mustafa Aydar, Yönetim kurulu üyesi Nazif Diler, Özel Final Okulları Genel Müdürü Ercan Yüksel ile Final Okulları müdürü Hasan Karadeniz katıldı.

Resim önizlemesi

BAŞKANIMIZ MUSTAFA AYDAR; GENÇLERİMİZ YARINLARIMIZDIR

Başkan Mustafa Aydar imza töreninde yaptığı konuşmada "gençlerimiz Ülkemiz için, geleceğimiz için, bizler için çok önemlidir biz borsa olarak eğitimi çok önemsiyoruz ve bu konuda gençlerimize güveniyoruz çünkü gençlerimiz bizim geleceğimizdir diyen başkanımız Mustafa Aydar final okullarının hiç şüphesiz Ceyhan’da eğitim öğretimde katkı sağlayarak çıtasını yükselteceğine inanıyorum" dedi.
Aydar, özel final okullarının eğitim öğretiminde başarılar dilerken  Ceyhan’daki bazı bölgelerdeki okulları ’da ziyaret ederek kardeş okul projesi kapsamında bazı okullarımızı kardeş okul ilan etmesi ile final okullarının tanınması ve daha ’da büyümesi anlamına geleceğini ifade etti ve Borsa olarak her zaman Özel Final okullarının yanında olduklarını söyledi.

Resim önizlemesi

BORSA OLARAK ÖĞRENCİLERİMİZE HER ZAMAN DESTEK VERİYORUZ

Başkan Aydar "biz borsa olarak geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize her eğitim öğretim yılın ’da kırtasiye desteği veriyoruz. Çünkü gençlerimiz bizim yarınlarımız, çünkü gençlerimiz bizim geleceğimizdir" dedi.

Resim önizlemesi

YÜKSEL; EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Özel Final okulları genel müdürü Ercan Yüksel de konuşmasında şu görüşlere yer verdi. Borsa başkanımız Mustafa Aydar’ın dediği gibi gençlerimiz bizim için çok önemlidir, Gençlerimiz bizim geleceğimizin teminatıdır o yüzden bizler eğitimciler olarak eğitime çok önem veriyoruz vede çok önemsiyoruz dedi.

Resim önizlemesi

GENÇLERİMİZE SOSYAL AKTİVİTELER SUNACAĞIZ

Özel Final okulları genel müdürü Ercan Yüksel Gençlerimizin okul dışında zihinsel ve bedenen rahat olabilmeleri için sosyal aktivitelere önem verdiklerini ve düzenleyeceklerini sosyal aktivitelerde Anıtkabir ve Çanakkale şehitliği gibi gezilerinin olacağını ve bu konuda Borsamızın desteklerini beklediklerini ifade etti.

PROTOKOL İMZALANDI

Konuşmaların ardından Başkanımız Mustafa Aydar, Özel Final okulları genel müdürü Ercan Yüksel, Okul müdürü Hasan Karadeniz , Genel Sekreter Yeliz Aydar ile birlikte protokol imza töreni gerçekleştirildi.