TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası tamamlandı

Son gün maçlarında PTT SK ile Karayolları SK ve Çukurova Belediyesi SK ile Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımları karşı karşıya geldi. Turnuvanın son gününde oynanan günün ilk maçında Karayolları Spor Kulübü ile PTT Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Maçı Karayolları 3-1 kazandı.

Bir 2 kişi, voleybol oynayan insanlar ve şunu diyen bir yazı 'ULARA DİLER CUKUROVA'NIN SULTANLARINA XA SIGO TÜM SPORCULAR BAŞARILARD DİLER Ptt' görseli olabilir
Maç sonu turnuvaya katılımlarından dolayı Çukurova Belediyesi ve Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Soner Çetin ve TSYD Adana Şubesi Başkan Vekili Engin Kanber, takım kaptanlarına plaket verdi.
Turnuvanın son maçında ise Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ile Muratpaşa Belediyesi Sigortashop Kulübü karşı karşıya geldi. karşılaşmayı Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımı 3-2 kazandı. Maçları 7 puanla tamamlayan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü yıllar sonra düzenlenen TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası'nda şampiyonu oldu.

Bir 4 kişi, voleybol oynayan insanlar ve yazı görseli olabilir
Maçtan sonunda kupa töreni yapıldı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin turnuvanın şampiyonu olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü'ne kupasını takdim etti. Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımına ise plaket takdim edildi.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kupa töreninde yaptığı konuşmada Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, Muratpaşa Belediyesi Sigortashop, PTT SK ve Karayolları SK takımı, yönetimlerine, teknik ekip ve oyuncularına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bir 4 kişi, voleybol oynayan insanlar ve yazı görseli olabilir
Çetin, "TSYD ile birlikte düzenlediğimiz Kadınlar Voleybol Turnuvası'nda şampiyon olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü'nü tebrik ediyorum. Turnuvamıza katılan tüm takımlara diğer maçlarında başarılar diliyorum. Bu turnuvayı geleneksel hale getirip her sene düzenlemek istiyoruz" dedi.