Adana Demirspor kulübü başkanı Murat Sancak soyal medya üzerinden yaptığı açıklamada TFF'ye sitem etti. Murat Sancak, "Çok değerli Adana demirspor taraftarları tff resmi olmayan kararına göre süperlig 21 takımla devam edecek.yani ads süperlige alınmadı hayırlısı olsun. Kaldığımız yerden devam edip inşallah şampiyon olup çıkarız. Daha sonra bu konularla alakalı bir basın toplantısı yapacam.
Sen 3 kulübü para harcatmadan şampiyon ilan edip çıkartıyorsan,final oynayan 120 dakika 5+5 te penaltlarda eşitlik. Şansız bir vuruşla süperlige çıkamayan takımı 22.takım olarak alınmıyorsa diyecek tek bir söz var.HAKSIZLIK ama canları sağolsun.sıfırdan başlar ve çıkar" dedi.  

Adana Demirspor, Davide Lanzafame'yi transfer etti

Bu arada Adana Demirspor, Davide Lanzafame'yi transfer etti. Kulüpten yapılan açıklamada, "Adana Demirsporumuz Macaristan Ligi takımlarından Budapest Honved FC forması giyen 33 yaşındaki İtalyan forvet Davide Lanzafame ile 1 1 yıllık anlaşma sağlamıştır. Milli takım forması da giyen Lanzafame, Honved takımında iki kez üst üste gol kralı olmuştur" denildi.