Gram altında 27 Eylül'deki AL sinyali ve yükseliş trendi devam etmektedir. Henüz bir değişiklik yoktur. Kanalın üzerinden aşağı doğru dönmüştür ancak henüz bu bir SAT sinyali değildir. Bugün ABD seansında da 24,25'in üzerinde kalıp kalmadığına bakacağız. Eğer yükseliş bugün de sürerse daha da güçlenecektir.

Foto - #XAGUSD #SILVER #GÜMÜŞ Ichimoku üzerine çıkmış ancak henüz iki gün kalabilmiş değildir. Bugün ABD seansında da 24,25'in üzerinde kalıp kalmadığına bakacağız. Eğer yükseliş bugün de sürerse daha da güçlenecektir.

Gram gümüşte yükseliş trendine giriş 12 Ekim'de teyit edilmiş ve AL sinyali oluşmuştur. Yükseliş trendi devam etmektedir, henüz bir değişiklik yoktur. Kanalın üzerinden aşağı doğru dönmüştür ancak henüz bu bir SAT sinyali değildir. DolarTL'de takip ettiğim supertrend 9,45'ten geçiyor. Bunun altında kalacak olursa birkaç günlük tepki satışları gelebilir ve daha düşebilir. Ancak bunlar yukarı yönlü trendi bozmaz ve alım fırsatı olur. Şuraya kadar düşüş devam eder diyemem. Al sat yapmak risklidir.

Foto - Tunç Şatıroğlu, ‘Satayım mı bozayım diye sorulan sorulara yasal olarak cevap vermem mümkün değildir. Genel trend yukarı yönlüdür, arada geri çekilmeler olur. Bunları yakalamak isteyen supertrend nedir, hareketli ortalama nedir, zarar kes nedir bilmeli. Bilmeden yapmamalı’ dedi.

Tunç Şatıroğlu, ‘Satayım mı bozayım diye sorulan sorulara yasal olarak cevap vermem mümkün değildir. Genel trend yukarı yönlüdür, arada geri çekilmeler olur. Bunları yakalamak isteyen supertrend nedir, hareketli ortalama nedir, zarar kes nedir bilmeli. Bilmeden yapmamalı’ dedi.