İlçe Emniyet Müdürü Alper Tunga Berberoğlu Ceyhan Ticaret Borsası başkanı Mustafa Aydar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Borsa başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı Meclis Üyesi Bilal Yıkar, Ömer Kurt ve Genel Sekreter Yeliz Aydar hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydar “ İlçe Emniyet Müdürlüğüne Atanan Alper Tunga Berberoğlu’na çalışmalarında başarı diledi. Aydar, “Ceyhan’a daha iyi hizmet etmek için devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla birlikte ve koordineli çalışmasında büyük yarar vardır. Ben kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederken başarılı olmasını dilerim.” Dedi.

Resim önizlemesi

AYDAR, "KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE KOORDİNELİ BİR BİÇİMDE ÇALIŞIYORUZ"

Borsa başkanı Mustafa Aydar İlçe Emniyet Müdürü sayın Alper Tunga Berberoğlu nezdinde “Kamu kurum ve kuruluşları ile birlik ve beraberlik içersinde çalışarak Ceyhan’a hizmetin en iyisini yapılması konusunda koordinalı bir şekilde çalışmak Ceyhan’ımız için en hayırlısı olacağından hiç şüphem yoktur” şeklinde konuştu.

Resim önizlemesi

BERBEROĞLU, "CEYHAN’IN ÇITASINI YÜKSELTMELİYİZ"

İlçe Emniyet Müdürü sayın Alper Tunga Berberoğlu da “Ceyhan’ımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek için Sayın Borsa başkanımızın belirttiği gibi Kaymakamlık, STK’lar, Oda ve Borsalar, Belediye ve tüm kurumlarla birlikte çalışmamız gerekir. Amacımız koordineli bir biçimde çalışarak ilçemizin hizmet çıtasını en üst sıralara çıkarmaktır. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı sayın Borsa başkanımız Mustafa Aydar’a çok teşekkür ederim.” Dedi.
Konuşmaların ardından başkan Mustafa Aydar günün anısına İlçe Emniyet Müdürü sayın Alper Tunga Berber oğlu’na plaket takdim etti.