CEYHAN BELEDİYESİ BAŞÖREN MAHALLESİNE ÇIKARMA YAPTI

“Çiçek gibi bir Ceyhan” için çalışmalarını sürdüren Ceyhan Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Başören mahallesinde hizmet seferberliği düzenledi.

Resim önizlemesi
Ceyhan merkezde sürdürülen yol bakım ve temizlik çalışmalarının yanı sıra kırsalda bulunan mahallelerin sorunlarının giderilmesi için harekete geçen ekipler, Başören Mahallesi’ne çıkarma yaptı.
Başören mahallesinde kadınlar ile bir araya gelen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; "Başören Mahallemizin yiğit kadınları ile beraberiz. Onların dertlerini dinledik, sohbet ettik ve emekçi kadınlarımız ile beraber ekmek açarak güzel bir gün geçirdik.Her zaman tüm kadınlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Resim önizlemesi
Temizlik çalışmalarının tüm mahallelerde devam edeceğini dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Tüm ekiplerimiz ile birlikte Başören mahallemizde seferberlik başlattık. Belediyemizin işlerini de aksatmamak için personelimizin tatilinden fedakârlık yaparak Ceyhan’a hizmet veriyoruz.

Resim önizlemesi

7 gün 24 saat Ceyhan için çalışıyoruz. Başören Mahallemizin her köşesi baştan sona temizlendi. Bozuk yollar onarıldı, rögarlar temizlendi, kötü görüntü oluşturan alanlarda çalışmalar yapıldı. Muhtarımız ve mahalle temsilcilerimizin talepleri ile vatandaşlarımızın sorunları çözüme kavuşturuldu. Ceyhan’ı, yaşadığımız şehri pırıl pırıl yapmak için, çalışıyoruz. Ceyhan merkezimize gösterdiğimiz aynı hassasiyeti kırsaldaki tüm mahallelerimize gösteriyoruz” dedi.

Resim önizlemesi

CEYHAN BELEDİYESİ ÜCRETSİZ TİYATRO ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

Bu arada Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunun düzenlediği “Köprüden önce son çıkış” isimli tiyatro gösterisine katıldı.

Resim önizlemesi

Ceyhan Belediyesi ile Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile  Murat Göğebakan Kültür Merkezi'nde  tiyatro etkinliği gerçekleştirdi. Ceyhan Belediye  Başkanı Hülya Erdem'in  katılımı ile 7’den 70’e her yaştan gelen vatandaşlar, sergilenen oyunu büyük bir ilgiyle izledi.

Resim önizlemesi

"Ceyhan'ım sanatı sever"

Tiyatro gösterimini vatandaşlarla beraber izleyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; " Halkımızın her zaman taleplerini önemseyerek hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri üzerine bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Bizde Ceyhan’da daha güzel etkinlikler düzenleyerek halkımızın her zaman yanında olacağız. Tiyatro gösterisinde emeği geçen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bizleri yalnız bırakmayan hemşerilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Resim önizlemesi

Etkinliğe katılan vatandaşlar ise, “Ceyhan Belediyesinin yaptığı etkinlikler bizleri çok mutlu ediyor. Ailemiz ve çocuklarımız ile tiyatro izleyerek güzel vakit geçirdik. Ceyhan Belediye Başkanımız Hülya Erdem'e  teşekkür ediyoruz.” dediler.