Türkiye eski Futbol Direktörü Fatih Terim’in babası Talat Terim, Adana’da başarılı bir ameliyat olmuştu. Babasını rahatsızlığında yalnız bırakmayan Fatih Terim’e aile dostları ve yakınları geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.
Adana Demirspor’un eski yöneticilerinden Abdullah Cevheribucak, Fatih Terim ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Abdullah Cevheribucak, “Fatih Terim hocamız Adana’mızın yetiştirdiği değerlerden biridir ve değerlerimize sahip çıkmamız gerekir. Babası Talat amca herkes tarafından sevilen bir isimdir. Allah’ım acil şifalar versin, geçmiş olsun” dedi.
Terim'in 92 yaşındaki babası Talat TerimAdana'da Acıbadem Hastanesinde bağırsak ameliyatı olmuş, Ameliyatı Prof. Dr. Dursun Buğra ile birlikte Prof. Dr. Özgür Yağmur yapmıştı.
Fatih Terim babası Talat Terim için "Nerede olursa olsun, yurt içinde, yurt dışında; istisnasız her cuma ve her maçtan önce mutlaka babamı arayıp, annemle birlikte dualarını talep eder ve onların gönlünü alırdım şimdi ben babam için dua ediyorum" açıklamasında bulunmuştu.