Çok kısa zamanda hem damak tadıyla, hem de işletmecilik marifetleri ile gerek sosyal etkinliklerde, adından fazlasıyla bahsettiren Kasri Kervan Kebap sahibi Bilal Serttaş şimdilerde de programların festivallerin aranılır lezzet ve ismi olmuştur.
Geçtiğimiz haftalarda Adana'da gerçekleştirilmiş olan dünyadan 23 ülkenin katıldığı dünya dans Festivali'nin yine tek kebapçısı olarak festivalde boy gösterdi. Sporcuların sağlığı için tercih edildiğini biliyoruz. Kullanmış olduğu kıymada ve malzemelerde sağlık ve hijyen ön planda olduğu için tercih edildiğini söylediler.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, yiyecek ve açık hava

Geçen hafta sonuda Adana'mızın başarılı başkanlarından Mustafa Çay'ın Pozantı Belediyesi olarak organize ettiği Belemedik 3.Doğa ve Fotograf Festivali'nde yine tek Kebapçı olarak adından fazlasıyla söz ettirdi. Anlaşmalı olduğu tur şirketlerinin kebabı Kasri Kervan da yeme istekleri üzerine Kasrı Kervan sahibi Bilal Serttaş tezgahı alıp festivale götürdü. Böylece tur şirketlerinin ve müşterilerinin çok kısa sürede gönlünü fethetmiş oldu. Bu başarılı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik eder, kaliteden ve tevazudan hiçbir zaman vazgeçmiyen Kasrı Kervan ekibine basarilar dileriz. Festivalde gördüğüm gibi kendi elleriyle kebabı yapıp, kendi elleriyle pişirip, kendi elleriyle müşterilerine ikram ediyor. Hazırlanışınıda kendi elleriyle yapan ve Kebab akademisini kuran Bilal Serttaşı tebrik eder, bereketli işler dileriz.

Görüntünün olası içeriği: Biral Serttaş, yiyecek