Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden Gündoğdu Adana Basketbol Kulübünün sağlık sponsoru EPC Hastanesi oldu. Protokol imza törenine kulüp ve hastane yetkilileri katıldı. EPC Hastanesinde yapılan törene Gündoğdu Adana Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay, yöneticiler, EPC Hastanesi müdürü Dr. İshak Basatemur, Ortopedist-Spor Hekimi Dr. Ercan Atalay ve hastane çalışanları katıldı.

HAYIRLI OLSUN

Dr. İshak Basatemur, “Gündoğdu Adana Basketbol Kulübünün sağlık sponsoru olmaktan mutluluk duyduğumuzu her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Geçen haftaki maçta meme kanserine dikkat çekmişlerdi bizde meme kanseri konusuna önem veren kurumuz. Kulübümüze başarılar diliyoruz elimizden geldiğince yanlarında olacağız. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

SOSYAL KONULARA DİKKAT ÇEKİYORUZ

Gündoğdu Adana Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay ise “Biz sadece spor kulübü değiliz her maçımızdan önce bir sosyal konuya dikkat çekiyoruz. En son meme kanserinde farkındalık yaratıp sahaya pembe topla çıkmıştık. Buna destek veren EPC hastanesine de ayrıca teşekkür ederiz. İşbirliğimiz hayırlı olsun” diye konuştu.