Gündoğdu Vakfı Okulları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanlarının kriterlerini birlikte hazırladığı ve şartları çok ağır olan ‘Covid-19 Güvenli Okulum’ belgesi aldı. TSE Bölge Müdürü Fatih Kurt ve Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’ya belgeyi teslim ettiler.

Resim önizlemesi

GÜNDOĞDU TÜM KRİTERLERİ YERİNE GETİRDİ

TSE Bölge Müdürü Fatih Kurt, Gündoğdu Vakfı okullarının tüm kriterleri harfiyen yerine getirdiğine dikkat çekip, “Bu belgeyi almanın çok ağır şartları var. Gündoğdu Vakfı okulları da bunları harfiyen yerine getirdi ve Covid-19 Güvenli Okulum belgesini almaya hak kazandı tebrik ediyorum. Şuan dünya çok zor bir dönemden geçiyor tamamen öğrencilerimizin sağlık açısından tedbirlerini almak zorundayız” dedi.

SAĞLIK İLK ÖNCELİĞİMİZ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu ise herzaman çocuklarımızın sağlığının ve güvenliğinin birinci öncelikleri olduğunu vurgulayıp, “Bundan yola çıkarak evet şartları çok ağır olan Covid-19 Güvenli Okulum kriterlerinin hepsini yerine getirip TSE tarafından uygulanan kontrolleri geçip belgemizi aldık. Her şey çocuklarımız için emeği geçen herkesin eline sağlık” diye konuştu.