Adana Gündoğdu Koleji (AGK) Öğrenci Meclisi başkan ve üyelerinden oluşan heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman’ın davetlisi olarak Ankara’ya gitti.

AGK MECLİSİN ÇALIŞMALARINI ANLATTI

AGK heyetini TBMM Başkanlık toplantı salonunda misafir eden İsmail Kahraman, öğrencilerle tek tek ilgilenip bir saati aşkın süren sohbet etti. AGK Öğrenci Meclisi Başkanı Berkay Can, yaptıkları çalışmaları anlatırken özellikle sosyal projelere önem verdiklerini ve çevresine duyarlı bireyler olarak yetiştiklerini söyleyip “Size 30 bin kişilik Büyük Gündoğdu Ailesinin selamlarını getirdik. Yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz” dedi.

TAMER DAĞLI’YA TEŞEKKÜR

Öğrenci Meclisi Başkanı Berkay Can, TBMM Başkanı İsmail Kahraman görüşmesinde büyük katkısı olan ve yakın ilgisini esirgemeyen AK Parti Adana Milletvekili MKYK Üyesi Tamer Dağlı’ya da tüm Gündoğdulular adına teşekkür etti.

ADANA’YA SELAM GÖNDERDİ

TBMM Başkanı İsmail Kahraman ise “Adana Gündoğdu Koleji öğrencileri öncelikle hoşgeldiniz. Sizin gibi pırıl pırıl gençlerin arasında yer almak beni çok mutlu ediyor. Ülkemizin gelişmesinde sizler büyük roller üstleneceksiniz. Sizleri görmek ve TBMM’de konuk etmek bizleri de mutlu etti. Hepiniz ileri de iyi meslek sahibi olmanız için okulunuzu ve derslerinizi ihmal etmeyin. Bizlerden de Adana’ya selam götürün” açıklaması yaptı.