Kasım Sacide Ener Ortaokulu gözünü şampiyonluğa dikti

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Basketbol Küçük Kızlar Türkiye Yarı Finalleri müsabakalarında Adana Kasım Sacide Ener Ortaokulu oynadığı 3 karşılaşmayı da farklı kazanarak nağmağlup finale yükseldi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Spor Salonunda oynanan maçlarda rakiplerine fark atan Kasım Sacide Ener Ortaokulu’nda Koç Mehmet Aşlamacı ve antrenör Devrim Göksü oyuncuların performanslarından son derece memnun olduklarını dile getirdiler. Son oynanan Tokat Ortaokulu takımını 59-30 mağlup eden temsilcimizde Polen etkili oyunu ile göz doldurmayı başardı. Ayrıca pota altında Naz ve yağmur ile etkili olan temsilcimiz maçı farklı kazanarak finale yükseldi.

Hedef Finali kazanmak...

Aşlamacı: ‘’ Hedefimiz Adana’yı en iyi şekilde temsil etmek’’

Koç Mehmet Aşlamacı oynanan iç müsabakada iyi mücadele ederek kazandıklarını söyleyerek amaçlarının Adana basketboluna iyi oyuncular yetiştirmek olduğunu söyledi. Sonuçlardan çok oyuncuların turnuva tecrübesi kazanmaları gerektiğine dikkat çeken Aşlamacı ‘’ Adana’yı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Okul müdürümüze , müdür yardımcılarımıza ve velilerimize çok teşekkür ederiz. Ben buradan yetişecek genç oyuncularımızın ileride Türk basketbolunda adından söz ettireceğine inanıyorum. Güzel bir turnuva oldu. Finali de kazanarak Adana’ya mutu dönmek isitiyoruz’’dedi.

Hedef Finali kazanmak...