CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, Ceyhanlılarla buluştu. İnanılmaz sevgi gösterisinin görüldüğü mitingde Ceyhanlılar Kadir Aydar’ı bağrına bastı.
CHP Adana İl Başkanı Av. Emrah Kozay, CHP Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Burhanettin Bulut, CHP İl ve İlçe Teşkilatı yönetimi, CHP Belediye Başkan Adayları, İlçe Başkanları, STK’lar, partililer ve Ceyhanlıların katıldığı yoğun bir kalabalığın olduğu bir miting gerçekleşti.


İlk önce Bölge Trafik Kavşağı Karşılama Konvoyu gerçekleştirildi, Ceyhanlılarla tek tek selamlaşan Aydar büyük coşku yarattı. İlçe binasının önünde gerçekleşen mitingde konuşma yapan CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, “ Ceyhan’da 25 yıllık özlemi bitirmeye geliyoruz ve bunu birlikte başaracağız. Ceyhan’ı en iyi yerlere taşımak için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz” dedi.


Ceyhan’ın 25 yıldır sosyal belediyecilikten uzak kaldığını kaydeden Aydar bu kez kaybetmemek için yola çıktıklarını söyledi. Aydar, “Ceyhan’ı hak ettiği yere taşımak ancak CHP ve sosyal belediyecilikle olur. Buradan söz veriyorum Ceyhan’ı modern bir kent haline getireceğiz. Bizim belediyecilik döneminde yapacağımız hizmetler projelerimizle şekillendirilmiş halde bekliyor. Ceyhan 25 yıllık özlemini bitirecek ve başaracağız. Ekibimiz hazır Martın sonu bahar gelecek!” diye konuştu.