Kaleci Fatih Öztürk'ün görüntülendiği kadın, Adana Demirspor’un kalecisinin eşi çıktı.
Galatasaray'ın kadrosuna yeni kattığı Fatih Öztürk, geçtiğimiz akşam evli sevgilisiyle Bebek'te yakalanmıştı.
Ünlü kaleci, kendisini çeken muhabirlere "Bu fotoğraflar yayınlanırsa ben biterim." demişti. Fatih Öztürk'ün yanındaki sarışın kadın ve resmi eşinin kim olduğu ortaya çıktı.

KALECİNİN EŞİ ÇIKTI

İddiaya göre Öztürk'ün yanındaki kadın Adana Demirspor'un kalecisi Kurtuluş Yurt'un eşi Arzu Yurt çıktı. Yurt'la boşanma aşamasında olan Arzu Hanım'ın eşini bir meslektaşıyla aldatması, spor camiasında büyük yankı uyandırdı.

Kaleci Fatih'in görüntülendiği kadın Adana Demirspor'un kalecisinin eşi  çıktı! - SacitAslan.com

FATİH AÇIKLAMA YAPTI

Bu haberin yayılmasının ardından Galatasaraylı Fatih Öztürk, Instagram hesabından 'Ailem ve kız arkadaşımla akşam yemeğine çıkmam olay oldu' şeklinde bir açıklama yaptı.

Galatasaray'ın kalecisi Fatih Öztürk, Adana Demirspor'un kalecisi Kurtuluş  Yurt'un eşi Arzu Yurt ile görüntülendi! - Takvim

KURTULUŞ KURT'TAN AÇIKLAMA GELDİ 

Bu arada Adana Demirspor kalecisi Kurtuluş Kurt, konuyla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.
"Öncelikle basında dolaşan saçma sapan haberler için çok üzüldüğümü belirtmek isterim. O akşam yenen yemeğe ben eşim ve çocuğum beraber katılacaktık. ama takımımla kampta olduğum için gidemedim. "Yansıtılan olaylar tamamen asılsızdır. Kalabalık bir grup halinde bir yemek yeme olmuştur. Fatih benim kardeşimdir. Daha önce de ailecek beraber yemek yedik ben eşime güveniyorum. Her zaman da yanındayım.  O haberleri yapanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Yüce Allah'ın adaletine havale ediyorum. Saygılar, sevgiler"

Fatih Öztürk'le yakalanan kadının eşi Kurtuluş Yurt, sosyal medyada isyan etti: Allah'ın adaletine havale ediyorum

Kaleci Fatih'in görüntülendiği kadın Adana Demirspor'un kalecisinin eşi  çıktı! - SacitAslan.com