Adana TOHM ve SEM Kano Sporcularımız Uluslararası yarış öncesi hazırlıkları aralıksız devam ediyor. Milli Takım Kampına Kamp Müdürü olarak görevlendirilen İl Temsilcimiz Harun Akıllı, sporcularımızın moral ve motivasyonun yüksek olduğunu ayrıca sporcularımızın ilk Uluslararası yarışı olduğunu bu müsabakada A final çekmeleri halinde önümüzdeki yıllarda Uluslararası yarışlarda madalya kazanma durumlarının olabileceğini ifade etti.

Resim önizlemesi

Uluslararası Olympic HopesCanoe Sprint Yarışları 10-12 Eylül 2021 tarihleri arasında Çek Cumhuriyetinde yapılacak olup; yarışlara Ülkemizi temsilen Gençlik ve Spor Kulüp sporcularımız Kıraç Tiniz (TOHM), M. Ali Masat (TOHM), İrem Uzun (SEM) katılacaktır. Hazırlık kampını Sakarya ilinde sürdüren sporcularımız 8 Eylül 2021 tarihinde Çek Cumhuriyetine hareket edecekler.

Resim önizlemesi

Çintimar, “Sporcularımıza ve Antrenörlerimize Başarılar Diliyoruz”

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, “Hemen hemen tüm spor branşlarımızda her geçen gün sevindirici haberler alıyoruz. Elde edilen madalyalar ve kupalar bizlerin ve sporcularımızın motivasyonunu daha da arttırmaktadır. Bu bağlamda kano sporcularımızın da ülkemizi ve İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inancım tamdır. Sporcularımıza ve Antrenörlerimize başarı dileklerimi sunuyorum. “