Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Murat Göğebakan'ın eşi Sema Pekmez hayatını kaybetti. Şarkıcı Murat Kekilli de Pekmez hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapınca tepki yağdı. Kaynak: Murat Kekilli'nin, Murat Göğebakan'ın eşi Sema Pekmez hakkındaki paylaşımı dikkat çekti! Murat Göğebakan'ın eşi Sema Pekmez 51 yaşında geçitğimiz günlerde hayatını kaybetti. Göğebakan'ın arkadaşı Murat Kekilli de, Pekmez hakkında ölümüyle ilgli paylaşımda bulundu. Kekilli'in paylaşımına tepki yağdı.

"DERDİMİZİ HE İÇİMİZE ATARDIK"

Twitter hesabından Murat Göğebakan'la fotoğrafını paylaşan Kekilli, "Derdimizi hep içimize atardık. Tebessümlerimiz ise hep dışarda kalırdı" ifadelerini kullandı.

hgfhd.jpg

Kekilli, Pekmez hakkında ise, "Dünya kimseye kalmıyor! Sema Pekmez’de hayatını kaybetmiş" dedi.

hdfhj.jpg

Kekilli'nin paylaşımına sosyal medya kullancıışarı tepki gösterince şu paylaşımı yaptı: "Kardeşim ben sadece Sema Pekmez de hayatını kaybetmiş dedim. Onunla ilgili yorum yapmak bana düşmez. Lakin Murat benim samimi arkadaşımdı. Mekanı da cennetin baş köşesi olsun. Normal hastalığından daha derin acılar çektiğini de biliyor musun? Allah rahmet eylesin."

kkyukiu.jpg