Altı yönetim çevresinin katıldığı ve oldukça yoğun ilgi gören 10 Kasım Atatürk’ü Anma törenini Anıtkabir’de gerçekleştiren Türk Lion’ları akın akın Aslanlı Yol’dan anıt mezarı ziyaret ettiler.
Anı Defterine de not yazmayı ihmal etmeyen Konsey Başkanı Ln.Danyal Kubin ve 118-U Lions Kulüpleri Genel Yönetmeni Ln.Adnan Babür Gündüz minnet ve saygılarını belirttiler.
Yoğun ilgiyle Anıtkabir de gerçekleşen törende anıt mezara Çelenk bırakılarak bir kez daha Atamız minnet ve saygıyla anılırken daha sonra Lion’lar Pembe Köşkü ziyareti ihmal etmediler.

 Taşköprü Lions Kulübü Atasını Andı

Taşköprü Lİons Kulübü ‘‘Atatürk’ü Anma Haftası’’ kapsamında Tarihçi Cezmi Yurtsever’in hazırladığı sunum ile bir kez daha Tarihe yolculuğa çıktı.
Tarihçi sunumunda Adana’nın Tarihinden , Kurtuluş Savaşı mücadelesinden bahsederken Adana İlinin Atatürk’ün hayatında dönüm noktası olduğu konusuna değindi…
Dönem Başkanı Ln.T.Murat Balıkçıoğlu, ‘‘Sevgili Cezmi Yurtsever’i bilgilerimizi tazelemek için dönem dönem konuk ederiz ve bizi kırmaz.Bugün bir kez daha Adana Tarihimize yolculuk ettik bu güzel sunum için kendine çok çok teşekkür ederiz.’’ Dedi.
Yurtsever’e plaketini geçen Dönem Başkanı Ln.Zeliha Demir ve Dönem Başkanı Ln.T.Murat Balıkçıoğlu takdim etti.