LÖSEV HASTALARINI MUTLU ETTİ

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye genelinde sayıları 33 bini aşkın kayıtlı hasta ve ailelerine, 20 yıldır olduğu gibi tamamen ücretsiz tedavi ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra maddi-manevi desteklerini iletmeye devam ediyor.
Ramazan ayı ile birlikte çalışmalarını hızlandıran vakıf, Adana İrtibat Ofisi’nde kayıtlı hastalarına 150 adet et kolisi yardımında bulundu.


LÖSEV'e yapılan adak ve kurban bağışlarından hazırlanan kolide kuşbaşı, antrikot, kavurma ve sucuk bulunuyor.Lösemi ve kanser tedavisi gören çocukların ve yetişkinlerin iyileşmesi için protein ağırlıklı beslenmeleri çok önemli. Bu nedenle LÖSEV, 12 ay boyunca kayıtlı hastalarına kırmızı et yardımını sürdürüyor.


“Bağışlarınızla önce çocuklar iyileşsin” diyerek yola çıkan LÖSEV, Ramazan ayı boyunca kayıtlı lösemili, kanserli çocuk ve ailesine et ve et ürünlerinin yanı sıra kuru gıda, giysi, oyuncak gibi pek çok ihtiyaç malzemesini yardım kolisi olarak iletiyor.
LÖSEV’e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere ‘ben de bir koli almak istiyorum’ diyorsanız acil yardım kolisi, orta aile kolisi, büyük aile kolisi, mutlu aile kolisi, sevgi dolu geniş aile kolisi olmak üzere hazırlanan bağış kolisi seçeneklerine yönelik detaylı bilgilere www.losev.org.tr sitesinden ulaşabilir, yardımlarınızı iletebilirsiniz.