Seyhan Belediyesinin katkı sunduğu Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin “Üreten Kadınlar Pazarı” Hediyenin en iyisi Annelerimiz için parolasıyla 6-7-8 Mayıs tarihlerinde M1 AVM ziyaretçileri ile buluştu. METRO PROPERTIES ve FİBA CPM ortak mülkiyetinde yönetilen M1 Adana Alışveriş Merkezi, “ Anneler Günü” niçin düzenlediği etkinlikler ile bu yıl da ziyaretçilerini günün anlam ve önemine uygun etkinlikler ile buluşturdu.

Resim önizlemesi

Seyhan Belediyesinin katkıları ile gerçekleştirilen Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin “Üreten Kadınlar Pazarı” Hediyenin en iyisi Annelerimiz için parolasıyla 6-7-8 Mayıs tarihlerinde M1 AVM ziyaretçileri ile buluştu. Üreten kadınlarımızın birbirinden değerli el emeği göz nuru ürünleri 3 gün boyunca M1 Adana AVM ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu. 7 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilen ve çocukları anneleri ile buluşturan “Teraryum” etkinliği anneler ile çocukların anlamlı buluşmasına tanıklık etti.

Resim önizlemesi

M1 Adana AVM’nin “Anneler Günü” için özel olarak düzenlediği sosyal medya kampanyasında şanslı 5 takipçi M1 Adana AVM BEKO mağazasından 200 Tl’lik hediye çeki kazandı. M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz : “ Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin “Üreten Kadınlar Pazarı” çerçevesinde bu yıl Anneler Günü için sergilenen el emeği göz nuru şaheser niteliğinde eserlerini halkımız ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyduk. Bu anlamlı etkinliği “Anneler Günü” çerçevesinde vatandaşlarımız ile buluşmasında destek olan Seyhan Belediyesi ve başta “Anneler” olmak üzere tüm ziyaretçilerimize şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.