Seyhan'da  Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?

Mart 2019 gerçekleşecek erken yerel seçim öncesi Elit Haber başta Adana Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Merkeze bağlı Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam Belediye Başkanlığına aday olmayı düşünenlerin seçmenin nabzını tutmaya başladı. Sitemiz üzerinden yaptığımız "KİMİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTERSİNİZ ?"sorulu anketeimize Yüreğir ile devam ediyoruz.
Sarıçam’dan başlayarak her hafta bir ilçemizin adaylarını ve son olarak da Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını anketimizde yer veriyoruz. Anketimize günde sadece bir kez oy kullanmanız mümkün olacaktır. Anketimize hiçbir şekilde müdahale olmayacaktır.
Anket bitiminden sonra sonuçlar ve adayın aldığı oylar yine sitemizde ve sosyal medya üzerinden duyrulacaktır. 1 Hafta süreyle yayınlanacak olan anketimizde sizde katılarak kimi Seyhan'da belediye başkanı görmek istiyorsanız oyunuzu adayınıza verebilirsiniz. Şimdiden Tüm Başkan Adaylarımıza Başarılar diliyoruz.

YÜREĞİR'DE MAHMUT ÇELİKCAN BİRİNCİ ÇIKTI

Öte yandan bilindiği üzere anketimiz sürüyor. Burada "Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?" sorunun Yüreğir sonuçlarıda  belli oldu. İşte Yüreğir'deki anket sonuçları: AK Parti'nin Mevcut Başkan Mahmut Çelikcan 16 başkan adayı arasında yüzde 15.02 ile birinci oldu. İkinci aday yine AK Parti'den Mehmet Can yüzde 10.46, MHP'den Yücel Bayram ise yüzde 9.73 ile üçüncü oldu.