19-20 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenen “Akdeniz Bölgesi Masa Tenisi Küçükler Takım Birinciliği” müsabakaları tamamlandı. Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor salonunda düzenlenen müsabakalarda 11 erkek ve 12 bayan masa tenisi takımı birbirleriyle kıyasıya mücadele ederek şampiyonaya katılmaya hak kazanmışlardır.

Resim önizlemesi

Müsabaka sonunda bir konuşma yapan Masa Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ali Türemiş şunları kaydetti; “2 gün boyunca farklı illerden gelen sporcu kardeşlerimizin azim ve başarılarına şahit olduk. İnanıyorum ki bu salondan geleceğin şampiyon sporcuları çıkacak. Bu duygularla müsabakalara katılan başarılı olan olmayan tüm sporcu kardeşlerime antrenörlerine ve özellikle velilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Resim önizlemesi

Yarışmaların ardından başarılı olan takımlara ödüllerini Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şefi Hanifi Altun, Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Türemiş, antrenörler ve hakemler verdi.   Müsabakaların sonunda ilk üç sırayı alarak “Türkiye Küçükler Masa Tenisi Şampiyonası’na” katılmaya hak kazanan takımlar şu şekilde;

Resim önizlemesi

KÜÇÜK ERKEKLER:

1. HATAY ASP SPOR

2. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ(A)

3. ISPARTES(A)

KÜÇÜK KIZLAR:

1. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ(A)

2. ASAT GENÇLİKSPOR HATAY

3. HATAY GENÇLİKSPOR