METRO PROPERTIES ve FİBA CPM ortak mülkiyetinde yönetilen M1 Adana Alışveriş Merkezi, 2022’nin ilk haftasında Adana için Adanalılar için çok anlamlı olan “5 OCAK” Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılını muhteşem bir etkinlikle kutlayacak. Jandarma Genel Komutanlığı Bandosu “Mehteran Konseri” 5 Ocak günü saat:15:00’te M1 Adana’da Adanalıları bekliyor.

Jandarma Genel Komutanlığı Bandosu 1967 yılından bu yana resmi törenlerdeki icrasının yanı sıra, verdiği konserler ve çıkardığı albümlerle, çok sesli müziğin renklerini çağdaş ve modern anlatımlarla hayata geçirmekte ve daha geniş kitlelere bando müziğini sevdirmekte, yurt içinde ve yurt dışında turne ve konserlerde icra ettiği faaliyetlerle ülkemizin tanıtımına da önemli katkılar sağlamaktadır. Türk müziğini koreografi hareketleriyle süsleyerek, Devlet törenlerinin yanı sıra radyo ve televizyon kayıtları ile çok sesli müziğin ülkemizde yaygınlaşmasında önemli rol oynamaktadır. Bando katıldığı çeşitli uluslararası festivallerde ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Resim önizlemesi

“Adana’nın düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılı arısına gerçekleştirilecek “MEHTERAN KONSERİ “ ile yeni yıla girerken yalnızca alışverişin değil, yeni umutların ve ortak mutlulukların ve sevinçlerin de keyfini M1 Adana’daki ziyaretçilerine bir kez daha yaşatacak. M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz : “ Yeni yılın hepimize çok iyi gelmesini, yeni yılın heyecanının Alışveriş Merkezimiz’de en güzel şekilde yaşanmasını amaçlıyoruz. Tüm ziyaretçilerimizin M1 Adana’da daha renkli , daha çoşkulu, daha heyecanlı, daha eğlenceli, daha ışıltılı, daha hediyeli, daha müzikli bir yıl yaşamasını istiyoruz. M1 Adana’da gerçekleştireceğimiz 2022’nin ilk etkinliği bu yıl bizin için çok anlamlı. 5 Ocak’ta Adanamız’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılını kutlayacağız. Jandarma Genel Komutanlığımızın sadece Türkiye’de değil, dünya çapında onlarca ülkede düzenlediği konserler ve etkinlikler ile ülkemizin müziği ve kültürünün tanıtımına büyük katkılar sunan “Mehteran Bandosu” 5 Ocak gibi anlamlı yıldönümünde Adanalılar ile buluşacak. Halkımızla birlikte bu günü önemli ve uzun yıllar unutulmayacak muhteşem bir konser ile paylaşmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyacağız.” Dedi.