Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) heyeti Adana’daki STK’ları gezerek 24 Haziran seçimleri ve Cumhur İttifakı Millet Aklı’nı anlatıyor. MHP heyeti AGİAD ve AYAMDER’i ziyaret etti

AGİAD’A TEŞEKKÜR ETTİLER

MHP Adana Milletvekili Adayı Diren Özgül, STK gezilerinde kendilerine misafirperverlik yapan üyesi olduğu AGİAD Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri ile AYAMDER Başkanı Nadir Vurankaya ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ziyarette MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, Milletvekili adayları Ayşe Sibel Ersoy, Yeşim Akkaş ve Firdevs Cingözler de hazır bulundu. MHP heyeti AGİAD Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyelerine 24 Haziran seçimleri ve Cumhur İttifakı Millet Aklı’nı anlattı.

İNŞALLAH SEÇİMDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

MHP Adayı Diren Özgül, seçim günü yaklaştıkça çalışmaların daha da yoğunlaştığını belirterek, ilçeler, köyler ve merkezdeki tüm gezilerinde halkla biraraya gelerek MHP’ye ve Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan’a oy istiyor. MHP Milletvekili Adayı Diren Özgül, “Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın tercihi ile 24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacağız” dedi.