BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN ANAVARZA BAL’A ZİYARET

Kozan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Musa Öztürk, Kozan’ın iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Ülkemizin önemli markalarından biri olan ve Türkiye’nin en çok bal üretilen ilçesi Kozan’da üretim yapan Anavarza Bal Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Süleyman Sezen’i ziyaret eden ve Anavarza Bal üretim tesislerini gezen Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk burada çalışanlarla da bir araya geldi.


Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Musan Öztürk, “Bölgenin kalkınmasında önemli rol oynayan Anavarza Bal markası ile bal sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı başaran Süleyman Beyi ve çalışanlarını tebrik ediyorum. Anavarza Bal’ın, Türkiye’nin en çok bal üretilen ilçesi konumunda olan Kozan’ımızda yer alması hem istihdam hem de böyle bir markanın tesisleriyle birlikte Kozanımız da yer bizleri mutlu etmektedir.” Dedi.


Başkan Öztürk, “Bölgeyi ve bölge arıcısını çok iyi tanıyan Sezen Ailesi bizim gibi nesillerdir bu bölgede yaşamaktadır. Ve ürünlerini çok büyük oranda bu bölgeden temin etmektedir. Çalışanları da Kozanlıdır. Kendilerine iş hayatında barılar diliyor sadece Türkiye’nin değil zamanla dünyanın da önemli markalarından bir olacağına inanıyorum. Kendilerini ve çalışanlarına başarılar diliyorum” Diye konuştu.
Anavarza Bal Sahibi Süleyman Sezen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkan Öztürk’e ve ekibine teşekkür edip, 31 Mart Mahalli seçimlerinde başarılar diledi.