Dünya genelinde yaşanan ekonomik daralma ve sorunlar pek çok sektörü olumsuz yönde etkilerken M1 Adana Alışveriş Merkezi doluluk oranlarını en üst düzeyde tutarak ulusal ve uluslararası düzeyde yeni markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Tüm dünyayı olumsuz etkileyen korona virüs salgınına rağmen son 6 ay içinde, M1 Adana AVM’de Barrels And Oil, G-Lingerie, Sevil Parfümeri, Soulmate Coffee, Burger Home, Çiçek Evi, Kumrucu Ebosch’s, , Minipicco, Mad Parfüm, Pizza Taxi mağazaları kapılarını açarken, Starbucks mağazası M1 Adana’da ikinci şubesini hizmete açtı. Ayrıca yıllardır M1 Adana’da hizmet veren LCW mağazası yenilenerek yeni yerinde hizmete devam ediyor. LCW yeni yerinde eski mağazasında olmayan LCW HOME ve LCW DREAM konseptli ürünleri ile M1 Adana ziyaretçilerine hizmet verecek.

Resim önizlemesi

METRO PROPERTIES ve FİBA CPM ortak mülkiyetinde yönetilen M1 Adana’da yüzde 100 temiz hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma sistemi, özel yatay mimari ile gelen geniş koridorlarda kolayca korunabilen fiziksel mesafe, yüksek hijyen standartları ve açık hava otoparkları M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin en büyük avantajları arasında. Bu farklı ve üstün avantajları ile M1 Adana, bölgenin en çok tercih edilen ve en ferah alışveriş merkezi olmayı sürdürüyor. Ziyaretçileri için düzenlemiş olduğu etkinlikler ve gerçekleştirdiği kampanyalar ile fark yaratıyor. Bünyesinde bulunan farklı mağaza zincirleri ve ürün çeşitliliği ile Adanalıların her türlü ihtiyacını karşılıyor.

Her yaşa uygun Erkek ve Kadın Giyim : “Barrels And Oil”

Her yaşa uygun kadın ve erkek giyim ürünlerinin yer aldığı mağazada son moda ürünler kaliteli ve uygun fiyatlarla ziyaretçilerini bekliyor. M1 Adana, yazlık ve kışlık her tür kadın ve erkek giyim ürünlerinin bulunduğu hazır giyim markası Barrels and Oil’i zengin mağaza karmasına ekledi. Dış giyim, üst giyim ve alt giyimde yeni bir tarz yaratan Barrels And Oil mağazasında düzenli olarak yeni trend modeller satışa sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün arayan ve güncel modayı takip eden ziyaretçilerini bekliyor.

İç Giyim, Çorap ve Mayo’da dünya markalarının adresi: G Lingerie

Türkiye’de 20'den fazla ilde 50'den fazla mağaza ile şuan hizmet vermekte olan G Lingerie’nin M1 Adana AVM’de satışa sunulan dünyaca ünlü markalar arasında başta DIM, Lovable, Wonderbra, Playtex, Maiden Form, Berlei, Gossard, Pretty Polly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cotonella, Dorina, Shock Absorber markaları yer almaktadır.

“STARBUCKS” ikinci şubesi ile M1 ADANA’da…

Dünyaca ünlü kahve zinciri olan Starbucks, M1 Adana’da kahve tutkunlarına hizmet verdiği mağaza sayısını ikiye çıkardı. Starbucks mağazası, gerek dostlarıyla sohbet etmek gerekse huzurlu bir ortamda kitap okumak veya çalışmak isteyen misafirlerine; eşsiz kahveleri ve eşlik eden lezzetleri, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla ideal bir ortam sunmaya yeni şubesiyle ile devam ediyor.

 

“İYİ GİYİNMEK HERKESİN HAKKI”

Türkiye’nin tekstildeki perakende devlerinden LC Waikiki, M1 Adana AVM’deki mağazası en önemli merkezlerinden biri . LCW Giyim ayakkabı aksesuar ürünlerinde zengin ürün çeşitliliği ile yıllardır M1 Adana’da. 2021 yılına M1 AVM’deki mağazasını büyütüp, yenileyerek yeni konsepti olan ev tekstili “LCW HOME” ve Uyku ürünleri ile birlikte yepyeni iç giyim ve pijama ürünleri içeren “LCW DREAM “ konseptli ürünlerini ekleyen LCW yeni yılda Adanalıları yeni çehresiyle karşılamaya hazır.