1-3 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Akdeniz Bölgesi Özel Sporcular Atletizm Şampiyonası’nda dereceye giren öğrenciler Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı makamında ziyaret etti.
Karaisalı’da bulunan Özel Karaca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, Akdeniz Bölgesi Özel Sporcular Atletizm Şampiyonası’na katıldı. Rehabilitasyon merkezi öğrencilerinden İlayda Taş disk atma ve 200 metre koşuda birincilik, Fadime Kütük disk atmada ve 100 metre koşuda birincilik, Kadir Güngör disk atma ve 100 metre koşuda birincilik ve Ramazan Gazi Köşker disk atmada 2’ci, 200 metre koşuda ise 3’cülük elde etti.


Özel Karaca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Gülsüm Tekalp, Antrenör Alper Tekalp ve şampiyon sporcular Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Aslan: ’Bizleri Onurlandırıyorsunuz’

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Birçok kişinin belki zorlanarak yaptığı faaliyetleri sizlerin burada gönüllü olarak başarılı bir şekilde yapması, hayatın içinde olmanız bizi onurlandırıyor. Sizleri başarılarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.
Başkan Aslan, şampiyon sporculara çeşitli hediyeler takdim etti ve ardından birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.