Salih Sarı; AK Parti’nin il genelindeki çalışmaları hakkında bilgi vererek, sivil toplum örgütleri ile ilişkilere büyük önem verdiklerini, bu kapsamda ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyledi. AK Parti Hükümeti olarak; Türkiye’yi gelecek yıllara taşıyacak projeleri hayata geçirdiklerini, yaşanan sorunları bildiklerini ve çözümü için çalıştıklarını dile getirdi.

Resim önizlemesi

Sarı; Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin sosyal tesislerini çok beğendiklerini belirterek, “Güzide Adana basınının böylesi bir tesise sahip olması çok önemli. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmaları hakkında bilgi vererek, Anadolu Basını’nın son yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Tasarruf Genelgesi’nden olumsuz etkilendiğini, bu genelgenin basınla ilgili bölümlerinin bir an önce iptal edilmesinin yaşamsal bir önem taşıdığını ifade etti.

Esendemir, ÇGC’nin kamu yararına bir dernek olarak, bu nedenle bütün siyasi parti, dernek ve kurumlara eşit mesafede olduğunu söyledi.  ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete, ÇGC Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri ile Yönetim Kurulu Üyeleri A.VahapÜnkat, Jale Karaşahinoğlu ve Mutlu Mete de katıldı.