ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI OCAK AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) 2021 yılının ilk yönetim kurulu toplantısı, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Çukurova Kalkınma Ajansında düzenlenen toplantıya; Mersin Valisi Ali İhsan Su, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan ile ilgili yetkililer katıldı.
Önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, Ajansın 2021 yılı bütçe çalışmaları, 2020 yılı Fizibilite Destek Programı başvuruları, 2021 Mali Destek Programı rehberleri ve Ajansın “Stratejik Plan” çalışması ile gelecek ay için yapılması planlanan çalışmalar görüşülerek karara bağlandı.
Görüş alışverişiyle süren toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Resim önizlemesi

VALİ ELBAN GELİR VE DENETİM BİRİMLERİNİN HİZMETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI

Öte yandan Vali Süleyman Elban, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner, Adana Denetim Daire Başkanı Musa Ünal ve İnsan Kaynakları Grup Müdürü Halil Ayhan’la bir araya geldi.
Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Vergi Dairesi Başkanı Güner ile Denetim Daire Başkanı Ünal tarafından Vali Elban’a Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir ve Denetim Birimlerinin hizmetleri, hizmet binalarına ilişkin envanterler ve binaların fiziki durumu hakkında sunum eşliğinde bilgi verildi.
Verilen hizmetler ve yapılan çalışmalar için Vergi Dairesi Başkanı Güner’in nezdinde tüm Vergi Dairesi çalışanlarına teşekkür eden Vali Elban, tüm vatandaşlarımızın vergi ödeme bilincine sahip olmasının büyük önem arz ettiğini belirterek vergi görevinin kutsal bir görev olduğunu kaydetti.
Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sonlandı.