VALİ ELBAN KSG MAKİNE İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Süleyman Elban, KSG Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketini ziyaret etti. Vali Elban, Mersin yolu üzerinde bulunan şirkete gerçekleştirdiği ziyaret sırasında KSG Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürü Şule Karalı’dan firmada gerçekleştirilen üretim hakkında bilgi alarak tesiste incelemelerde bulundu.

Resim önizlemesi

2002 yılından beri iş makineleri sektöründe dünyanın ve Avrupa’nın en büyük markalarıyla iş birliği içinde olduklarını ve çalışmalarını “Tam Zamanında Hatasız Üretim” mantalitesiyle gerçekleştirdiklerini belirten Genel Müdür Şule Karalı, Vali Elban’a şirketleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Resim önizlemesi

Şirket hakkında aldığı bilgilerin ardından bir değerlendirmede bulunan Vali Elban, Adana’nın sanayisi, ekonomisi ve istihdamına sağladıkları katkıların çok önem arz ettiğini belirterek Avrupa'nın önde gelen yan sanayi kuruluşlarından birisi olan ve üretimleriyle Türkiye’nin adını dünyaya duyuran firmanın yetkililerine gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür ederek, hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.
İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Remzi Özdoğan’ın da hazır bulunduğu ziyaret, yapılan incelemelerin ardından sonlandı.