Adanalı Tuğçe Özer, tek şarkı ile müzik piyasasını salladı

Locca Records'un yapımcılıgı üstlendigi sözü, bestesi ve yorumu Tuğçe Özere ait 21 Ağustosta yayına giren ve Müzik piyasalarını alt üst eden "Yıldız Abla'dan" şarkısı müzik piyasasına canlılık getirdi.
Yaklaşık 6 aydır şarkı ve klip üzerinde çalışma yapıldıgını söyleyen Tuğçe Özer, "Bu çalışmamızda en büyük destekçim, yapım şirketimiz Locca Records'a ve çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekürler ediyorum" dedi. Aranjesi Fırat Deniz Haznedaroğlu'na ait olan şarkının yönetmenliğini ise Serdar Börcan üstlendi.


"Yıldız Abla'dan" şarkısının Sözü ve müziğini kendisinin yazdığını söyleyen Tuğçe Özer "Bu başarıyı bekliyorduk, şarkı şimdiden her yerde çalınmaya başladı. Bu alın terindeki başarı ; Yapım şirketim ve ekibimize aittir.. Emeği geçen geçen Başta Ömer Ciğeri ve menejerim Ersin Özel,e sonsuz teşekürler ediyorum... Bir teşekkürümüzde bizim icin olmazsa olmaz olan ve "Yıldız Abla'dan" şarkımızı youtube da 24 saatte izlenme rekoru kırdıran çok sevgili dinleyicilerimize gelsin. Allahın izniyle Bomba gibi geliyoruz...