Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan ve Akdeniz Bölge Başkanı İbrahim Alimoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen TÜMSİAD Akdeniz Bölge Toplantısı, Kahramanmaraş Orkis Termal otelde gerçekleştirildi. ToplantıyaAdana, Antalya, Burdur, Isparta, Mersin, Hatay, Osmaniye, Kozan ve Kahramanmaraş TÜMSİAD Şube Başkanları ile Komisyon Başkanları katıldı.

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, 2018 Yılının değerlendirildiği, 2019 Yılında yapılacak faaliyetlerin görüşüldüğü toplantının çok verimli geçtiğini belirterek, TÜMSİAD Adana Şubesini başarı ile temsil eden,Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Oğuz Akkaya, İş Geliştirme, Yatırım, Proje ve Uluslararası İlişkiler Komisyon Başkanı Tekin Işık, Kurumsal Organizasyon ve İletişim Komisyon Başkanı Hakan Çakmak, Sektör Kurulları Komisyon Başkan Yardımcısı Rıdvan Akın, İdari, Mali, Sosyal ve Hukuk Komisyonu Başkan Yardımcısı Yusuf Kara ve Gençlik Konseyi Komisyon Başkan Yardımcısı Serdar Kemal Pakkumsal’ateşekkür etti.
Üç gün süren toplantısonunda bir konuşma yapan TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, ev sahipliği için Kahramanmaraş TÜMSİAD Şube Başkanı Abdurrahman Toprak’a teşekkür ederek, başarılar diledi. Katılım sağlayan Şube Başkanlarınıda plaketle ödüllendirdi.