VALİ DEMİRTAŞ, HAVA PİLOT TUĞGENERAL İSMAİL GÜNAYDIN’I ZİYARET ETTİ

Vali Mahmut Demirtaş, Adana’da 10. Tanker Üs Komutanı olarak görev yapmaktayken YAŞ kararıyla tümgeneralliğe terfi eden Hava Pilot Tuğgeneral İsmail Günaydın’ı ziyaret etti.
Vali Demirtaş, ziyareti sırasında 10. Tanker Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral İsmail Günaydın’a Adana’ya ve bölgeye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi. Tuğgeneral İsmail Günaydın da Vali Demirtaş’a ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür etti.
Gerçekleştirilen sohbetin ardından Vali Demirtaş ziyaretini sonlandırdı.

Resim önizlemesi

ADANA KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI, VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Bu arada Adana Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Burak Aslanoğlu, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı İbrahim Burak Aslanoğlu, dernek tarafından organize edilen ve İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ‘‘Adana Festivali’’nin davetiyesini Vali Demirtaş’a takdim etmesinin ardından kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti.
Konuğuyla gerçekleştirdikleri sohbet sonrasında Vali Demirtaş, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtip ‘’Adana’dan uzakta yaşayan kıymetli hemşehrilerimizle bir arada ve birlik olmaya yönelik gerçekleştirilen bu tür faaliyetlerden dolayı mutluluk duyuyor, dernek çalışmalarınızda başarılar diliyorum.’’ diyerek konuğuna teşekkür etti.

Resim önizlemesi