Adana Valisi Süleyman Elban, anti bakteriyel ürünlerin kullanıldığı ‘Akıllı kampüs’ olarak tasarlanan, bölgenin tek mimari ödüllü okulu olan Erkan Koleji Çukurova Kampüsü’nü ziyaret etti.Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Hatipoğlu, kampüsü gezen Vali Elban’a kurum yapısı ve kampüsle ilgili brifing verdiler.

Resim önizlemesi

Ziyarette, okulun mimari estetiğinin yanı sıra, bölgeye sağladığı yüksek standartlarda eğitim ve öğretim ile kurumun yarattığı istihdam konularında istişarede bulunuldu. Hatipoğlu Ailesi’ni eğitime yaptığı yatırımlar ve katkının yanı sıra, sağladıkları istihdam nedeniyle kutlayan Adana Valisi Süleyman Elban, “Gerçekten her şeyi içinde bulunduran bir eğitim yuvası inşa edildiğini gördüm, çok mutlu oldum. Ülkemizin geleceğine yön verecek nesiller yetiştirmek hepimizin ortak sorumluluğu.Kurulduğu günden bu yana bu gayeyle hizmet veren Erkan Koleji’ni, bu okulu kentimize kazandıran Hatipoğlu Ailesi’ni kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Ziyaretin kendilerine güç verdiğini vurgulayan Serdar Hatipoğlu da, 33’üncü yılına giren Erkan Eğitim Kurumları’nın sektörde ilklere imza atan, öncü bir eğitim kurumu olarak hizmeti sürdürüp, nitelikli hizmet vermeye devam edeceğini söyledi. Eğitimin ülke geleceğinde en önemli bir alan olduğunun bilinciyle eğitime sürekli yatırım yaptıklarına dikkat çeken Hatipoğlu, geleceği güvenle teslim edecekleri, çağdaş, özgür, özgüveni yüksek bireyler yetiştirme hedefiyle çalıştıklarını kaydetti.

Resim önizlemesi